Navigace

Obsah

Dětský den

Typ: ostatní
Poděkování za přípravu Dětského dne

V neděli 10. 6. 2018 pořádalo Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Újezd tradiční Dětský den. V ranních hodinách proběhlo tradiční malování na chodníku, kterého se zúčastnilo více než 40 dětí. Podle loňského modelu, který se osvědčil, bylo odpoledne koncipováno jako Pohádkový les s 10 stanovišti pohádkových bytostí pro plnění různých úkolů. Chtěl bych jménem školy i spokojených dětí poděkovat výboru za přípravu a realizaci náročné akce. Za velmi pěkného počasí se odpoledne zúčastnilo a celou trasu absolvovalo více jak 140 dětí v doprovodu svých rodičů. Velké poděkování a obdiv si zaslouží také všichni rodiče, kteří měli odvahu a zpestřili dětem procházku důmyslnými převleky. Za rok, na shledanou. Fotodokumentace je zveřejněna ve fotogalerii.


                                                                                                                                              Mgr. Aleš Kozubík
                                                                                                                                                    ředitel školy


Vytvořeno: 14. 6. 2018
Poslední aktualizace: 14. 6. 2018 13:36
Autor: Správce Webu