ADOPCE NA DÁLKU

Jofrey DamesiBěhem třídních schůzek proběhne sbírka a prodej dárkových předmětů.

Naše škola má od roku 2011 adoptovaného tanzanského chlapce jménem Jofrey Damasi. Jofrey je sirotek. Částkou 2000,- Kč přispíváme každoročně na jeho vzdělání a zdravotní péči. Během třídních schůzek budou moci rodiče přispět finančně nebo si zakoupit výrobky našich žáků a tím podpořit náš projekt.

Prodej výrobků bude probíhat ve vestibulu školy ve čtvrtek 16. listopadu 2017 od 15 hodin.

Děkujeme Vám za podporu

Mgr. Zdeňka Rašková